EN

Bańska Ostoja dla każdego!

Dom wypoczynkowy Bańska Ostoja to idealny wybór dla każdego, niezależnie od wieku czy celu swojego wyjazdu. Świetnie będą się tu czuć rodziny z dziećmi, grupa znajomych, a nawet pracownicy podczas wyjazdu służbowego.

Przestrzeń, prywatność i dodatkowe udogodnienia dla każdej grupy wiekowej sprawią, że chwile spędzone w domu będą ciekawe i pozbawione nudy.

Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a dzięki nowoczesnemu urządzeniu wnętrz, poczuje się swobodnie i komfortowo.

BAŃSKA OSTOJA - jedyny w swoim rodzaju dom wypoczynkowy

W Bańskiej Niżnej, miejscowości wyjątkowej, stworzyliśmy miejsce równie niezwykłe. Bańska Ostoja należy do największych domów wypoczynkowych w okolicy! Pomieści on maksymalnie 8 osób!

Charakter tego miejsca sprawi, że urlop pozbawiony będzie spięcia, stresu czy skrępowania. Dom ma aż 160m² powierzchni! To sprawi, że każdy z nawet ośmiorga Gości zachwyci się wystarczającą ilością miejsca dla siebie. Każdy znajdzie kąt, w którym będzie mógł w spokoju poczytać, pomyśleć lub po prostu podrzemać.

Bańska Ostoja została urządzona zgodnie z najnowszymi trendami co oznacza, że samo przebywanie w tych czterech ścianach należy zaliczyć do przyjemności. Wypoczynek na wygodnych i jakże przytulnych meblach w trakcie urlopu pozytywnie oddziałuje na psychiczne oderwanie się od biegu dnia codziennego.

 

Dominującym u nas materiałem wykończeniowym jest drewno. Poza wykorzystaniem go w budowie mebli, poszliśmy dużo dalej i wykończyliśmy drewnem ściany, sufity i wiele innych elementów w Domu. Jasny kolor użytego materiału sprawia, że Goście odczuwają niebywały spokój. Jasne drewno to bowiem nic innego jak skojarzenie z naturą, ciepłem i wszystkim co pierwotne. Tutaj zapomina się o obowiązkach, pośpiechu i wszystkim co na co dzień nas męczy. Dla wzmocnienia efektu dodaliśmy na ścianach obrazy i tapety przedstawiające góry oraz ich mieszkańców. Bańska Ostoja umożliwia więc wyjątkowe i pełne przeżywanie spędzanego na Podhalu urlopu!

Urocze i klimatyczne elementy wykończenia wnętrz uzupełnione zostały o nowoczesne i wysokiej jakości sprzęty gospodarstwa domowego, a także miejsca i sprzęty rozrywki. Bańska Ostoja to jednym słowem wymarzona przystań wypoczynkowa!

BAŃSKA OSTOJNA – CELNY WYBÓR!

Dlaczego warto wybrać Bańską Ostoję? Dlatego, że to miejsce w niezwykły sposób łączy w sobie to czego szukamy w górach – klimat, elementy tradycji, kultury i naturalnego piękna z nowoczesnością.

  • Najwyższej jakości sprzęty, pełne wyposażenie, domowe Spa, bilard, WIFI – wszystko czego potrzeba na urlopie dostępne jest na miejscu, tylko dla naszych Gości! 100% prywatności przy jednoczesnym zapewnieniu szeregu możliwości wypoczynkowych.
  • Perfekcyjne rozwiązania logistyczne – przechowalnia sprzętu narciarskiego na miejscu, darmowy parking, odległość sypialni od strefy rozrywki pozwalająca na wypoczynek osobom, które nie chcą uczestniczyć we wspólnej zabawie.
  • Lokalizacja idealna do korzystania z tego co oferuje Podhale – bliskość Zakopianki umożliwia szybkie dostanie się do wielu punktów, które oferuję następujące możliwości: kąpiele termalne, jazda konna, narciarstwo, kręgielnia i wiele, wiele innych.
  • Pomocni Gospodarze – postaraliśmy się o to, aby Bańska Ostoja stała się Waszym drugim domem w trakcie urlopu. Urządziliśmy ją i wyposażyliśmy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać. Służymy także radą i pomocą w razie potrzeby.

   zobacz więcej   →

od 250 zł/os

   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

WEEKEND CZERWCOWY

od 250 zł/os

 SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

WEEKEND MAJOWY

   SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

CENNIK STANDARD

od 215 zł/os

OFERTY SPECJALNE 

REGULAMIN

+ 48 786 119 886

ul. Papieska 170A, Bańska Niżna